Paslaugos

Langų remontas

langu remontas languera

Laikui bėgant langą veikia daug skirtingų išorinių poveikių – karštis, šaltis, vėjas, langas nežymiai „pasėda“, sutrinka sklandus lango mechanizmo darbas. Atsiranda sunkumai, pasukant rankeną, furnitūros traškėjimas, stringa uždarymo mechanizmas, prarandamas lango sandarumas, atsiranda skersvėjis.

Tokiais atvejais dažniausiai reikalingas lango reguliavimas ir sutepimas, bet galimi atvejai, kai atsiranda furnitūros detalių, tarpinių keitimo, naujo stiklo paketo įstatymo ar net lango permontavimo poreikis.

Matavimas, konsultavimas

langu rmatavimas languera

Langų ar durų matavimas - tai darbas, reikalaujantis statybinių ir techninių žinių bei ilgametės darbo patirties. Matuojant busimų konstrukcijų angas savarankiškai, Jums gali pritrūkti šios patirties bei žinių apie technines naujų gaminių ypatybes, langų ar durų statikos parametrus ar šiuo metu naudojamus ir galimus naujų gaminių sumontavimo būdus.

Mūsų specialistai atvyks pas Jus, išmatuos langų bei durų angas, įvertins montavimo sudėtingumą, padarys bendrą langų ir durų keitimo samatą. Vis tai - NEMOKAMAI

Prisiminkite, kad tik taisyklingas langų ir durų angų matavimas garantuoja sėkmingą gaminių sumontavimą.

Montavimas

langu montavimas languera

Langų bei durų montavimas - teorinių žinių bei praktinių įgūdžių reikalaujantis darbas. Šiuolaikinio lango teikiami privalumai didžiąja dalimi priklauso nuo to, kaip kvalifikuotai buvo atlikti lango montavimo darbai ir kokiomis medžiagomis buvo užsandarinamas tarpas tarp lango rėmo ir sienos.

Patikėkite savo langų bei durų montavimą Mums!