Roletai, žaliuzės

Roletai Diena - Naktis

Roletai Diena-Naktis pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą. Tai puikus pasirinkimas siekiantiems išskirtinumo ir praktiškumo.

roletai diena naktis langu era 1
roletai diena naktis langu era 21

Roletai plastikiniams langams

Norintiems atnaujinti savo namus roletai plastikiniams langams padės tai padaryti visai nesunkiai. Tokie langų uždengimai geriausiai tinka asmenims, vertinantiems funkcionalumą.

Roletai plastikiniams langams ne tik sumažina šviesos kiekį kambaryje, bet ir išsaugo Jūsų privatumą. Dėl sklandžiai veikiančių krypties ir valdymo mechanizmų, roletą galėsite sustabdyti bet kokioje norimoje padėtyje. Kadangi šis lango uždengimas montuojamas prie lango rėmo, tai itin patogu karštomis vasaros dienomis, kai reikia langą praverti, mat jie lieka pritvirtinti prie stiklo.

Roletai-plastikiniams-langams-languera
Roletai-plastikiniams-langams-languera-1

Roletai valdomi iš apačios į viršų

Roletai, valdomi iš apačios į viršų ypač tinka butams, esantiems pirmame namo aukšte, vonios kambariams. Tai puikus pasirinkimas siekiantiems apsaugoti savo privatumą ir tuo pačiu įsileisti į namus kuo daugiau saulės šviesos.

Varstant arba atverčiant langą, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų.

roletai valdomis is apacios i virsu 12
roletai valdomis is apacios i virsu 23

Žaliuzės

Žaliuzės - praktiškas ir stilingas pasirinkimas ne tik Jūsų biurui, bet ir namams! Jos ne tik švelniai sureguliuoja pro langus sklindantį saulės šviesos srautą, bet ir padeda suteikti solidumo ir elegancijos interjerui.

Galimi trys žaliuzių variantai: horizontalios, vertikalios ir medinės.

Styling Bregje Nix
zaliuzes languera