Plastikiniai langai

Vilniuje, Kaune, Alytuje

"Langų Era" - kokybiški plastikiniai langai Kaune, Vilniuje ir Alytuje. Mūsų įmonė prekiauja įvairių profilių langais pagal kiekvieno kliento poreikius. Pagrindiniai profiliai VEKA, ELITE, DECCO. Visiems langams suteikiama 5 metų garantija.

Pagrindiniai kriterijai renkantis langą:

- plastiko klasė ( A, B ).

- kamerų skaičius ir rėmo storis ( optimalus 70 mm, storiausias 90 mm ). Storesnis rėmas lemia lango šilumines ir garso savybes.

- metalo storis ir forma rėmo viduje ( normalus - 1,8mm - 2 mm storio plienas ). Lemia lango statinės savybes.

- apkaustai ( svarbu, kad nebūtų plastikinių dėtalių ). Lemia varstymo komfortą ir ilgaamžiškumą.

- stiklo paketai ( standartiškai - 24 mm storio, 2 stiklų su vienu selektyviniu. Galima rinktis 3 stiklų paketus su 2 stiklais selektyviniais iki 52 mm storio. Renkantis 3 stiklų paketus, svarbus yra storis, kuo storesnis t.y. kuo didesni tarpai tarp stiklų - tuo paketas šiltesnis ).Stiklų kiekis, ir paketo storis nulemia šilumą, mažesnį stiklo rasojimą ir tylą namuose.

- sandarinimo tarpinių kiekis ( standartiškai langai gaminami su dviejų tarpinių sistema; aukštesnei energetiniai klasei priklauso langai su trijų tarpinių sistema ).

Siekiame kuo geriau išsaiškinti ir suprasti mūsų klientų poreikius tam, kad gaminami langai tiktų bei tarnautų dar ilgai ir būtų kokybiškas produktas. Teikiame tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančią produkciją, todėl esame užsitikrinę gerą vardą rinkoje.

Drąsiai klauskite mūsų ir mes patarsime, kokio tipo langus reikėtų pasirinkti, pateiksime tikslų kainos pasiūlymą, taip pat suteiksime konsultaciją visais kitais plastikinių langų klausimais. Plastikiniai langai yra aukštos kokybės už priimtiną kainą. Rašykite arba skambinkite mums jau dabar ir pateiksime individualų plastikinių langų pasiūlymą.

Jei Jus domina plastikiniai langai Kaune ir norite gauti pasiūlymą - susisiekite su mumiskontaktų puslapyjenurodytais kontaktais ir mes Jums padėsime gauti visus atsakymus.

Plastikiniai langai Vilniuje šiuo metu turi didelę paklausą, todėl stengiamės, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas ir rekomenduotų mus savo pažįstamiems. Siekiame palikti kiekvieną klientą patenkintą ir laimingą!

Nerasime žmogaus, kuris netrokšta gyventi saugiuose, jaukiuose, šiltuose bei tvarkinguose namuose, kur visada būtų gera būti su savo šeima, dalintis geromis emocijomis, bei mėgautis buvimu. Būsto kokybę įtakoja ne tik baldai, interjeras, ar išplanavimas, prie to labai daug prisideda ir statybinės technologijos, panaudotos namuose. O plastikiniai langai Kaune – vienas iš svarbesnių jaukių namų elementų, kurie yra ne tik efektyvūs sulaikant šilumą, jos neišleidžiant ir nepraleidžiant šalčio, vėjo, garso, bet dar ir dėl to, kad tai gana ekonomiškas variantas, kuriam nereikės neprotingai didelių finansinių investicijų.

Jei anksčiau nesate pirkę tokių langų, pradėję domėtis langų rinka, turbūt pastebėjot, kad kiekvienas gamintoja siūlo įvairius variantus, tačiau kaip išsirinkti tinkamiausius? Kiekvienas gamintojas siekia pabrėžti gaminamų langų privalumus ir kuo jo produkcija yra išskirtinė: vieni teigia, kad jų gamybos langai yra iš gamtai nekenksmingų medžiagų, kiti pabrėžia languose esančių kamerų kiekį arba armavimo metodiką, kiti bando parduoti siūlydami įtartinai mažą kainą. Tai kurį gi pasirinkti? Kaip ir kiekvienam pirkėjui, kaina yra vienas pagrindinių veiksnių, kuris nulemia pirkimo apsisprendimą, tačiau vien kaina negalima rinktis perkant langus, nes galima stipriai nudegti. Daug dėmesio reikėtų skirti analizuojant technologines savybes – iš ko susideda langai, kokia jų konstrukcija, kas įeina į komplektavimą, koks galimas energijos sutaupymas, koks šviesos pralaidumas.

Pirmiausiai reikėtų pasidomėti koks yra langų sandarumas, šis rodiklis parodo, kiek langai gebės sulaikyti šilumos. Iš technologinės pusės žiūrint sandarumą įtakoja sandarinimo tarpinių skaičius.

Sekantis svarbus aspektas, kurį jau buvome paminėję, - šviesos pralaidumo savybės. Labgai reikalingi tam, kad į jūsų būstą patektų šviesa. Skirtingas stiklas turi skirtingą pralaidumą šviesai, todėl pasirinka labiau pralaidžius šviesai stiklus sutaupysite elektros energijos, nes reikės mažiau įsijungti lempas viduje.

Energinio efektyvumo rodikliai yra taikomi ne tik elektros prietaisams, kaip esame įpratę, bet ir langams, kuriuos reikėtų rinktis kuo aukštesnės klasės efektyvumo (šilumos perdavimo koeficientas Uw). Kuo aukštesnė klasė (prasideda nuo G, eina iki A++, kuri yra geriausio efektyvmo), tuo langai yra geresni, tuo labiau sulaikys šilumą šaltuoju sezonu ir jūsų būstas bus šiltesnis, nepralaidus vėjui, gūsiams, audroms.

Vizualinis vaizdas – taip pat itin svarbus sprendžiant, kokius langus pasirinkti, nes tai tampa namų viena iš detalių, kuri turėtų derėti prie bendro namų interjero, jie negali iškristi iš konteksto ir kažkaip išsiskirti. Langai turėtų susilieti ir tapti interjero ir būsto vidaus dizaino dalimi. Dažniausiai plastikiniai langai ir jų rėmai yra baltos spalvos, tačiau galima pasirinkti skirtingą plastmasės paviršių – šiurkštų, blizgų, matinį. Beje, verta paminėti, kad mažiausiai tepasi blizgus paviršius, o jei ir išsitepa labai lengvai nusivalo bet kokie nešvarumai.

Langai – yra ilgalaikis produktas, todėl jie turės tarnauti ilgus metus. Prieš pasirenkant gamintoją, iš kurio užsisakinėsite, pasidomėkite plačiau apie jo gaminamus langus, jų patikimumą ir savybes. Tai geriausias būdas pasirinkti ir neprašauti perkant langus. Nors plastikinių langų kaina yra jautri bet kuriam pirkėjui, nerekomenduojame rinktis pačių pigiausių rinkoje esančių langų variantų, nes tai dažniausiai būna itin prastos konstrukcijos ir medžiagų langai, kurie gali jau po pirmojo sezono tapti ypatingai nesandarūs, netgi pakisti rėmos forma ar nebeveikti užsidarymo-atsidarymo mechanizmai.

Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime visais klausimais: kokio tipo langus pasirinkti, kokia kainą galime pasiūlyti, bei visais kitais technologiniais klausimais.

Miestai, kuriuos aptarnaujame: Alytus, Kaunas, Vilnius.