Lithuanian
aliuminio konstrukcijosstiklinimasstumdomos sistemos
langai ir durys

Naudinga

Aliuminio profilis

 

Aliuminio profiliai iš serijos ALT-100 be termošuolių skirti gaminti slenkančioms ir atveriamoms sistemoms balkonų ir lodžijų konstrukcijoms.

Siūlome išsamesnė informaciją apie slenkančių aliuminio balkonų stiklinimo konstrukciją, sistemų aprašymą ir savybes.

Stumdomo balkono aliuminio konstrukcijos rėmo apačioje esanti drenažo sistema, rėmo nuolydis ir specialūs kaiščiai teikia apsaugą  nuo vandens patekimo ir drėgmės atsiradimo. Yra papildomas kondensato surinkimo griovelis, kur sutekamas vanduo ir per drenažą pašalinamas į lauką.

Stumdomos sistemos konstrukcija leidžia reguliuoti varčios aukščio padėtį, užtikrina lengvą judėjimą.

Sandarinimo šepetėliai neleidžia krituliams patekti į vidų, slopina judančių dalių vibraciją, varčios juda ypač lengvai ir tyliai.

Aliuminio konstrukcijų sistemas lengva prižiūrėti, nes stumdomas dalis galima išimti , išvalyti ir vėl įdėti. Tokios konstrukcijos bendras svoris nedidelis, palyginus su plastikine sistema. Valant nebūtina lipti aukštai, galima judančias dalis iškelti ir po nuvalymo vėl jas įstatyti į rėmą, kas sumažina traumų tikimybę.

Specialūs blokavimo užraktai neleidžia judančių dalių iškelti iš išorinės pusės, taip apsaugo nuo įsibrovėlių ir ekstremalių klimato sąlygų.

Priklausomai nuo naudojamos stiklajuostės įvairiuose balkono dalyse galima naudoti 4 mm, 5 mm, 6 mm stiklą ar užpildą.

Specialios furnitūros pagalba visos stumdomos dalys užrakinamos, kas ypač efektyvu, kai šeimoje auga maži vaikai.

Varčia nesiremia į montavimo konstrukcijos komplektą, o remiasi į specialų sistemos užraktą.

Uždaryta varčia lengvai užsifiksuoja ir patikimai užsiblokuoja. Rankenos ir spynelės yra įleistos į aliuminio profilį, todėl varstant stiklas visada lieka švarus.

Galimybė apatinės dalies ir šoninių langelių (jei balkonas kampinis) stiklinimas naudojant 60 mm ir 40 mm pločio rėmą.

Specialūs kampiniai profiliai, kurių pagalba stumdomą balkonų stiklinimo sistemą galima sujungti įvairiausiais kampais, leidžia projektuoti ir montuoti balkono sistemas pagal namo sienų ir balkonų konfiguraciją.

Stumdomos aliuminio konstrukcijos atrodo itin šiuolaikiškai ir stilingai.